Quantcast

Hizmet Şartları

Seobilog'dan Sevgiler

Sitem üzerinde yer alan ve özellikle çoğu seo üzerine yer alan makalelerimi okuduğunuz için şimdiden teşekkürler. Seobilog'un vermekte olduğu hizmeti kullanarak, aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılırsınız. Lütfen önem göstererek okuyunuz.İçeriklerdeki Hizmet Şartları

Site içinde yer alan seo konulu makalelerin tamamı teknik konular olup, arama motorlarında her an oluşabilecek güncellemeler sonrasında değişkenlik gösterebilir. Bu sebeple makalelerde yer alan bilgiler, güncelliğini yitirmiş bilgiler olabileceği gibi, her türlü kullanımdan dolayı kişilerin teknik altyapıya sahip olduğu düşünülür. Bu sebeple uygulamalardan dolayı seobilog hiç bir sebeple sorumlu tutulamaz.

Tekniklerin çoğu denenmiş, uygulanmış teknikler olup, arama motorlarında yer alan sıralamalara ait kriterlerin çok fazla değişkenlerden meydana geldiğini unutmamak ve her sitede farklı sonuçlar döndürülebildiği göz ardı edilmemelidir.

Makalelerde yer alan bilgiler, izin alınmaksızın hiç bir şekilde basıla mecralarda kullanılamaz. Dijital platformlarda kullanılmak istenmesi durumlarında ise muhakkak ilgili sayfanın adresi, ziyaretçiler tarafınca muhakkak görülebilir bir şekilde ilgili sayfaya bağlantılanmak şartıyla kullanılabilir. Bağlantıların seobilog tarafınca reddedilip reddedilmeyeceği meselesi tamamen seobilog inisiyatifindedir.

Yorum yaparken, yorumu yapan kişilerin gizlilik bilgileri tamamen kendilerine ait olup, yorum içeriğinde özel bilgilerin paylaşılmaması gerekmektedir. Ama yine de paylaşılması durumlarında yayınlanıp yayınlanmayacağı Seobilog'un inisiyatifinde olup, içeriğindeki gerekli gizliliklere ait sorumluluklar paylaşımı yapan kişinin profilini bağlar.

Her ziyaretçi yukarıdaki şartları ve gizlilik politikası bölümündeki kuralları kabul etmiş varsayılır. Bu sayfadaki şartlar ve kurallar zaman içinde değişkenlik ve güncelleme durumu gösterebilir.