Quantcast

Gizlilik Politikası

Seobilog sitesini kullandığınızda, okunanlar konusunda siteye güvenirsiniz. Bu Gizlilik Politikası hangi bilgilerin, hangi amaçla toplandığını ve bu bilgilerle ne yapıldığının anlaşılması hakkında fikir vermeye çalışır. Aşağıda yer alan bilgiler bazı durumlar için önemli olabilir.


Gizlilik Politikası

Site içinde yapılan aramalar sonucundaki bilgiler, istatistik tutmak ve en fazla eğilim gösteren aranmalar konusunda yeni içerikler girmek şeklinde kullanılabilir. Eklenen her konu, okuyucusu tarafından belli bir sayfada kalırlık oranına sahiptir. Sayfalarda geçirilen süreler, eklenen konunun ilgi görüp görmediği hakkında fikir vereceği gibi, ilgili konunun geliştirilmesinde ve/veya benzer konuların eklenmesinde kullanılabilir. Ayrıca yapılan yorumlardan da yola çıkılarak yeni çıkarımlar elde edilebilir. Yorumlarda bulunan yorumcuların yorumlarında belirttikleri talepler, yeni konuların eklenmesinde fikir oluşturabilir. Sayfalarda hemen çıkma oranlarının düşük ya da yüksek olması, ilgili konunun revize edilmesi, tamamen kaldırılması ya da en çok okunanlar bölümünde yer alması anlamında önemlidirler. Ayrıca Seobilog'un Gizlilik Politikaları arasında şu başlıklara da açıklamalar getirilebilir;

Site içinde yer alan makaleler de kullanılan dil ve üslupta, olabildiğince basit olunmaya çalışılmış olunsa da, bazı teknik konular, henüz temel düzeydeki kullanıcıların anlamasına elverişli olmayabilir. Bu sebeple, yanlış uygulanmaları durumunda gerçekleşebilecek her türlü hata, uygulayıcısına ait olup, seobilog bundan sorumlu tutulamaz. Seobilog, blogger vb. her türlü altyapıyı kullanıyor olabilip, kullanılan alt yapıdan kaynaklanan çerez kullanımlarından dolayı sorumlu tutulamaz. Her okuyucunun, teknik bilgilere sahip olduğu düşünülse de gizlilik seobilog için önemli bir konudur. Bu sebeple Seobilog'da eski ya da yeni bir takipçi de olsanız, lütfen gizliliğiniz ile ilgili, önemsediğiniz kişisel kurallarınıza uyunuz.

Her ziyaretçi yukarıdaki şartları ve hizmet şartları içindeki kurallarını okuduğu ve uyacağı kabul edilir. Bu sayfa, zaman içinde güncellemeler ve değişiklikler gösterebilir.