Quantcast

10 May 2017

Grup Seo Araçları

Grup seo araçları
Gelişme, meraklı ve deneysel çalışmalar yapmayı gerektirir. Aylık binlerce dolar ödemek gerekmez. Pekala tam profesyonel tüm seo araçları bedavadan biraz pahalıya da elde edilebilir (yeniler eklendi)!

Grup Seo Araçları

 • Seo GroupBuy Net (seogroupbuy.net)
  20'den fazla seo aracının tümü birden aylık 27 ve 39$'lık paketler halinde sunuyor. Linklicious, Majestic, Moz, SpyFy, Buzzsumo, Alexa vb. backlink analizi üzerine… Ayrıca Wordpress tema ve plugin'ler, kurslar, dersler, foruma erişim ve fazlası…
 • Spy Accounts (spyaccounts.io)
  60 üzeri aracın içinde olduğu en büyük paketi aylık 67$. Çok geldi derseniz her biri için 3$dan başlayan tekli üyelikleri de var. Buzsumo, Keyword Revealer, SpyFu diğerlerinden farklı olarak öne çıkanlar...
 • Seo Guroup Buy Tools (seogroupbuytools.com)
  WhiteSpark, PlagSpotter, SemCompass, Ahref, SumRush vb. analiz uygulamaları ve dahası yukarıdakilere ilaveten ekstra gördüklerim. Ayrıca Powtoon, Pixeden vb. tasarıma yönelik uygulamalar da var. 25+ araç yine aynı fiyatlarla. Çünkü bu site de yukarıdaki ile aynı kişinin.
 • Grup Buy Seo Tools (groupbuyseotools.com)
  5$-24$ arasında 12 farklı site analizi üzerine paketi var. 18$'lık indexification'ı 5$'a ve 20 araçlık en geniş mega paketi 24$...
 • Top Seo Tool Tech (topseotools.tech)
  20 ve 30$'lık iki paketi var. Sunulan seo araçları arasında TeraPeak, DomCop, Market Samurai, Scrapebox, CaptchaSniper, Long Tail Pro, Majestic, AddMeFast, Link-Assistant, BuzzBundle, Seo Spyglass, Rank Tracker… 35 üzeri domain, makale, smm ve seo aracı.
 • Groups Buy Seo (groupbuyseo.com)
  Tek paket 44$ ama daha düşük fiyatla birden fazla kullanıcı da alınabiliyor. Paket içinde Ahrefs, Semrush, Majestic Seo, WordAi, Register Compass, Instan Link Indexer, Alexa, Spinrewriter, Moz, Keywordtool, Serverifiedtargets ve domain takibi için DomCop bulunuyor.
 • Group Boy Tools (groupbuytools.com)
  Bu site de ilk baştaki ile aynı özelliklere sahip. Yer vermemin sebebi, zaman içinde biri kapanırsa diğerinden ulaşılabilmesi için. Yine de yer vermek açısından Jungle Scout, Adplexity mobil, Keyword Revealer, Grammarly, Majestic vb seo araçlarına aynen yer verilmiş görünüyor.
 • Let Me Group Buy (letmegroupbuy.com)
  10, 17 ve tüm seo araçlarının direk erişime açık olduğu 20$'lık 3 paket seçeneği var. Paket içinde bonus olarak sunulan Scrapebox yanı sıra Crazyegg, Adbeat, Adfox, Adplexity, Grammarly ve 10'dan fazla profesyonel araç. Ayrıca kendi içinde ayrılmış 10$'lık paketlerde var.
 • SeoTools Gb (seotoolsgb.com)
  Toplamda 6500$ değerinde 60'a yakın araç ve pazarlama videolarının olduğu sitelere erişim için tüm hizmeti 59$'a sunuluyor. Siteyi seobilog olarak pek tutmadım ve sipariş alımına da kapalı görünüyor ama yine de listelerinde bir iki ilginç uygulama bulmak mümkün.
 • Secret Seo Club (secretseoclub.com)
  Yine listemin başındaki siteye ait bir diğer paravan hizmet. Bunda da 150'den çok dosya paylaşım sitesine erişiminde dahil olduğunu ekleyelim.
 • Goroup Buy SeoTuols (groupbuyseotools.in)
  20+ grafik, içerik ve seo araçlarından oluşan en büyük paket 23$. Ayrıca tek tekte kullanabileceğiniz ve 3 ile 5$ arasında değişen çok sayıda tekli paketleri de mevcut.
 • Seo Tools Group Buy (toolsgb.com)
  Profesyonel 12 araç sunuyor. Ekstra olaraksa 20$ değerindeki 4 araç daha sunuyor. Fiyat aylık 45$.

Grup Seo Araçları Nasıl Kullanılır

Kabaca hepsinde mantık aynı. Ücreti öde, üye ol, üye girişi yap ve kullanacağın aracı seç, paneline gir, kullan. Aşağıdaki ekran görüntüleri az çok fikir verecektir.

Üye giriş ekranıSoldaki menüden SemRush'ın seçilmesiyle gelen bir ekran görüntüsü.
Şu an aktif olmasalar da bende zamanında bir kaçını denemiştim. Her ne kadar sorun yaşamamış olsam da, sunulan tüm seo araçları sorunsuz ve tam performans çalışacak diye bir beklenti içine girmek pek doğru olmaz. Elbette ki bunların tamamına hatta fazlasına 0 TL ile bile ulaşmakta mümkün ama tüm uygulamaların bazı özellikleri çalışmayabilir.

Hizmeti veren Türk siteler de aradım ama bulamadım. Satış ortaklığı ("affiliate") veriyorlar, pekala hemen bir site açılıp, biraz araştırmayla Türkçeleştirilip, az biraz paylaşımla ek kazançlarda elde edilir mi edilir. Benimki sadece fikir verip ufku biraz daha açmak çalışmak, hepsi bu. Kalın sağlıcakla.

Saygılar

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Seo'dur seo :)